Systemy lokalizacji pojazdów

Monitorowanie pojazdów idealnie sprawdzi się podczas kontroli czasu kierowców. Dostępne są rozmaite raporty oraz wykresy dotyczące czasu pracy, dzięki którym możesz w łatwy sposób naliczyć comiesięczną pensję czy premię konkretnemu pracownikowi.

Nasza aplikacja służąca do monitoringu floty przedstawi Państwu dokładną analizę zatankowanego przez kierowców paliwa, możliwe jest to za pomocą precyzyjnych algorytmów, które wykrywają tankowania — odczyt, który otrzymują Państwo za pomocą pompowtrysków, sugeruje o skali zużytego paliwa. Dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów! — Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie!

Zapewniamy szybki montaż oraz profesjonalne szkolenie!

Montaż systemu monitorowania pojazdów odbywa się na Twoich zasadach! — wybierz odpowiedni termin, miejsce oraz warunki współpracy, natomiast my do wszystkiego się dostosujemy. Bez obaw, podzielimy się z Tobą całą naszą wiedzą dotyczącą lokalizatorów gps — nie zostawimy Cię bez odpowiedniego przeszkolenia. Pokażemy Tobie wszystkie funkcje naszego systemu, abyś mógł w pełni wykorzystać do pracy zakupiona platformę internetową.